Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Hizmetleri

Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Hizmetleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Suzhou, Çin
Marka adı: GERUN
Model numarası: GR2508

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: RMB Meet to talk about
Ödeme koşulları: T/T
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Karton Kutu Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi GR2508 Yazdırma çözünürlüğü: ≥360DPI*600DPI
Besleme Modu: Otomatik servo Besleme Resim formatı: TIFF,JPG,PDF,PNG
Maksimum baskı genişliği: 2480mm Max. Maks. Feeding Width Besleme Genişliği: 2500mm
Maks. Baskı Hızı: 700㎡/saat Tip: GR2508+
Vurgulamak:

Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

,

Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı hizmetleri

,

Karton Mürekkep Püskürtmeli Baskı makinesi

Ürün Açıklaması

Karton Kutu Geniş Format Mürekkep Püskürtmeli Baskı Makinesi GR2508

 

Honor Serisi Progresif Tip Baskı MakinasıTanım

 

karton kutu inkjet baskı makinesi, karton kutular üzerine yüksek kaliteli grafikler, metinler ve diğer tasarımları basmak için tasarlanmış bir dijital baskı makinesidir.Bu tür mürekkep püskürtmeli baskı makinesi, işletmelere özelleştirilmiş tasarımlar, verimli baskı süreci ve yüksek kaliteli çıktı dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunar.

Karton kutu inkjet baskı makinelerinde kullanılan inkjet baskı teknolojisi, geleneksel baskı makinelerine kıyasla daha canlı renkler, keskin ve canlı görüntüler ve detaylı metinler üretir.Modele bağlı olarak makine, geniş formatlı kutular da dahil olmak üzere çeşitli boyutlardaki karton kutulara baskı yapabilir.

Karton kutu inkjet baskı makineleri, diğerlerinin yanı sıra ambalaj malzemeleri üzerine logo, metin ve barkod basmak gibi çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilir.Teknoloji, işletmelerin daha başarılı bir marka imajıyla sonuçlanan göz alıcı ambalaj teşhirleri oluşturmasına yardımcı olabilecek renkli ve ayrıntılı tasarımlara olanak tanır.

Karton kutu inkjet baskı makinelerinin bir diğer avantajı da çevre dostu olmalarıdır.Makine genellikle çevresel etkiyi azaltmaya yardımcı olan çevre dostu mürekkepler içerir ve verimli tasarımları güç tüketimini ve karbon emisyonlarını azaltır.

Sonuç olarak, karton kutu inkjet baskı makineleri, işletmelere baskı ihtiyaçları için uygun maliyetli ve verimli bir çözüm sunar.Bu makineler, farklı boyutlardaki karton kutulara yüksek kaliteli baskılar üretirken, firmaların özgün ve kişiye özel tasarımlarıyla rekabette öne çıkmalarını sağlıyor.

 

Honor Serisi Progresif Tip Baskı Makinesi Ana Özellikleri


1.Maksimum Baskı alanı genişliği geçiş başına 13 adet Micro-piezo Epson baskı kafası için 433 mm ve 8 adet için 266 mm'dir, maksimum baskı hızı saatte 1000 metrekareye kadardır


2. Baskı alanı, kağıt beslemesi için emme kayışı ile bağlanmıştır.iki adet gürültü emme fanı vardır.İster büyük ister küçük boyutlu mukavvaların tümü, kağıt kayganlığı sorunu olmadan basılabilir.


3.Full-Automatic moror kontrollü besleme fonksiyonu, dijital ayar ile tek tuş hazır, manuel çalışma süresi kısaltıldı ve doğruluk iyileştirildi.daha yüksek reaksiyon hızı ve baskı verimliliği için yükseltilmiş artı model uygulamalı servo besleme.


4. Yazıcı kolayca çalıştırılabilir, makinenin çalışmasını gözlemlemenize yardımcı olacak üç renkli gösterge ışığı vardır.ve makinenin genel görünümü de zarif ve nezih.

 

PARAMETRELER

modeli

GR2508

Yazdırma çözünürlüğü

≥360DPI*600DPI

Yazılım Kopyala

Ana bilgisayar

Mürekkebin su geçirmez olup olmadığı

HAYIR

Resim Formatı

TIFF,JPG,PDF,PNG

Besleme Modu

Otomatik servo Besleme

Baskı Kafası

EPSON Endüstriyel ALL-MEMS Baskı Kafası

Çalışma ortamı

18C~30°C nem:%50~%70

Yağmurlama başlığı sayısı

8

İşletim sistemi

Windows 7 veya Sonrası

Maksimum baskı genişliği

2480mm

Toplam güç

Hakkında15KW

Medya Kalınlıkları

1~20mm

Yazıcı Boyutu

4420*3350*1720mm

Maks.Besleme Genişliği

2500mm

Yazıcı Ağırlıkları

4200kg

Maks.Baskı Hızı

700㎡/saat

elektrik gerilimi

380V±10% 50~60HZ

Özelleştirme destekleniyor mu?

EVET

 

Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Hizmetleri 0Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Hizmetleri 1Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Hizmetleri 2Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Hizmetleri 3Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Hizmetleri 4Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Hizmetleri 5Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Hizmetleri 6

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Geniş Format Karton Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Hizmetleri bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.